NASZA FIRMA

Manekin Star to dystryburor wyposażenia sklepów. Działamy na polskim rynku już od wielu lat. Nasza dewiza to nowoczesność i profesjonalizm.

OFERTA

Proponujemy przede wszystkim manekiny. W naszej ofercie jest też wyposażenie sklepów takie jak lady recepcyjne oraz regały.

KONTAKT

Skontaktuj się z nami i poznaj całościową ofertę. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00.

ŻYWY CZŁOWIEK NA WYSTAWIE
- MANEKINY FIRMY STAR

Manekiny krawieckieChyba większość z nas słyszało coś o najsłynniejszych manekinach na świecie, chodzi oczywiście o swoistego rodzaju manekiny, czyli Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds w Londynie.

To, co zachwyca liczne grono zwiedzających, to niesamowicie realistyczne i precyzyjne odwzorowanie znanych na świecie postaci za pomocą wosku i niezbędnych do dekoracji akcesoriów.

Okazuje się jednak, że i w Polsce działa firma, która może nie na tą skalę i w takim zakresie realizuje pomysły związane z wykorzystaniem postaci człowieka do prezentacji różnego rodzaju usług i towarów - mowa oczywiście o manekinach. Firma Manekin Star od wielu już lat projektuje i wytwarza manekiny najwyższej klasy, które swoje zastosowanie znajdują w szeroko pojętym handlu i usługach. Doskonałe projekty i świetne materiały wykorzystywane w procesie produkcji, zjednały już firmie bardzo szeroką grupę klientów na terenie całej Polski. Na stronie firmowej manekiny.wrotapolski.pl możemy zapoznać się z całą ofertą firmy. Warto tylko powiedzieć, że idąc za ciosem Manekin Star już wkrótce zaproponuje całkowicie nowe wyroby, a mianowicie lady recepcyjne. Znając dokonania firmy i pełny sukces, jaki osiągnęła w produkcji doskonałych manekinów, można być pewnym, że i lady recepcyjne będą kolejnym strzałem w przysłowiową dziesiątkę.

Copyright © 2011 Manekin Star | Profesjonalne manekiny krawieckie, wystawowe oraz jubilerskie.