NASZA FIRMA

Manekin Star to dystryburor wyposażenia sklepów. Działamy na polskim rynku już od wielu lat. Nasza dewiza to nowoczesność i profesjonalizm.

OFERTA

Proponujemy przede wszystkim manekiny. W naszej ofercie jest też wyposażenie sklepów takie jak lady recepcyjne oraz regały.

KONTAKT

Skontaktuj się z nami i poznaj całościową ofertę. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00.

MANEKINY POSTACIOWE

ManekinyManekiny całopostaciowe to najpopularniejszy rodzaj manekinów, znany z witryn sklepów odzieżowych. Nadają się one idealnie do prezentacji garderoby w sposób całościowy: od bielizny, poprzez stroje codzienne po kurki i płaszcze zimowe. Ruchome części manekinów sprawiają, że można je ustawić w dowolnej pozycji, w zależności od tego jaki rodzaj produktu chcemy zaprezentować.

Oferowane przez nas manekiny wykonane są wysokiej jakości tworzywa PCV lub z włókna szklanego wzmocnionego klejem żywicznym. Część z nich pokryta jest dodatkowo gipsem oraz pomalowana wysokiej jakości farbą bądź lakierem. Manekiny w wersji premium odzwierciedlają dokładnie ludzkie sylwetki: posiadają rysy twarze, linie papilarne etc.

Oferujemy manekiny męskie jak i damskie. Warto zwrócić uwagę także na manekiny dziecięce lub zwierzęce. Te ostatnie, w niewielkich rozmiarach, umożliwiają wystawianie ich nie tylko na wystawach ale także np. na regałach czy też ladach recepcyjnych.

Znalazłeś interesujący Cię produkt – skontaktuj się zatem z nami, a omówimy warunki współpracy.

Copyright © 2011 Manekin Star | Profesjonalne manekiny krawieckie, wystawowe oraz jubilerskie.