NASZA FIRMA

Manekin Star to dystryburor wyposażenia sklepów. Działamy na polskim rynku już od wielu lat. Nasza dewiza to nowoczesność i profesjonalizm.

OFERTA

Proponujemy przede wszystkim manekiny. W naszej ofercie jest też wyposażenie sklepów takie jak lady recepcyjne oraz regały.

KONTAKT

Skontaktuj się z nami i poznaj całościową ofertę. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00.

MANEKINY KRAWIECKIE

Manekiny krawieckieManekiny krawieckie to podstawa. Podstawa dla nas – byłych studentów ASP. Godziny spędzone przy tego typu manekinach dały nam się we znaki. Ale nie narzekamy, gdyż dzięki temu poznaliśmy ich wszelkie wady i zalety i mamy teraz wiedzę oraz świadomość tego, jak powinny wyglądać profesjonalne manekiny krawieckie.

Oczywiście manekiny krawieckie nie stanowią elementu wyposażenia sklepowego. Nie zobaczymy ich na witrynach sklepów, półkach czy ladach recepcyjnych. Służą głównie krawcom, którzy zawieszają na nich przerabiane bądź szyte ubrania, aby ułatwić sobie pracę. Dzięki nim krawiec ma świadomość, jak dana odzież „leży” na człowieku, w którym miejscu źle się zagina lub marszczy.

Profesjonalne manekiny krawcowe umieszczone są na stojakach, a ich forma to zazwyczaj sam tors. Tego typu manekiny wykonane są z albo ze styropianu albo z litego drewna. Pokryte są „koszulkami” z lycry lub lnu co umożliwia przytwierdzanie odzieży przy pomocy szpilek oraz igieł.

Nasze manekiny wyposażone są w stojaki z regulowaną wysokością, dzięki czemu praca na nich jest prostsza i znacznie wygodniejsza (zwłaszcza dla naszego kręgosłupa!).

Copyright © 2011 Manekin Star | Profesjonalne manekiny krawieckie, wystawowe oraz jubilerskie.