NASZA FIRMA

Manekin Star to dystryburor wyposażenia sklepów. Działamy na polskim rynku już od wielu lat. Nasza dewiza to nowoczesność i profesjonalizm.

OFERTA

Proponujemy przede wszystkim manekiny. W naszej ofercie jest też wyposażenie sklepów takie jak lady recepcyjne oraz regały.

KONTAKT

Skontaktuj się z nami i poznaj całościową ofertę. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00.

MANEKINY JUBILERSKIE

Manekiny jubilerskieManekiny służą nie tylko do prezentowania bielizny, kurtek i sukienek. Nie zawsze są też w formie całopostaciowej. Wykorzystują je także jubilerzy do prezentowania drogocennych wyrobów. Są to zazwyczaj manekiny imitujące daną część ciała: albo popiersie albo też same dłonie.

Na popiersiach prezentuje się zazwyczaj naszyjniki, kolie, wisiorki czy też perły. Dłonie to oczywiście miejsce do ekspozycji bransoletek, pierścionków i obrączek. Manekiny jubilerskie muszą być najwyższej jakości. Z nieskazitelną fakturą, która swoimi niedoskonałościami tłumiłaby i zakłócała oglądanie idealnej biżuterii.

Stąd manekiny jubilerskie wykonane są z ze szkła lub jednolitej masy pokrytej jednolitym, matowym kolorem, dzięki któremu eksponowana biżuteria prezentuje się naprawdę znakomicie. Oczywiście tego typu manekiny służą nie tylko jako wyposażenie sklepów jubilerskich, ale także punktów innego typu. Można na przykład prezentować przy ich pomocy zegarki czy też... rękawiczki.

Pełną ofertę możecie uzyskać po kontakcie telefonicznym. Zapraszamy.

Copyright © 2011 Manekin Star | Profesjonalne manekiny krawieckie, wystawowe oraz jubilerskie.