NASZA FIRMA

Manekin Star to dystryburor wyposażenia sklepów. Działamy na polskim rynku już od wielu lat. Nasza dewiza to nowoczesność i profesjonalizm.

OFERTA

Proponujemy przede wszystkim manekiny. W naszej ofercie jest też wyposażenie sklepów takie jak lady recepcyjne oraz regały.

KONTAKT

Skontaktuj się z nami i poznaj całościową ofertę. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00.

FIRMA

Wyposażenie sklepów Manekin StarManekin Star założyli studenci łódzkiego ASP. Mistrzowie krawiectwa i odzieżowego design'u postanowili realizować się nie tylko na polu artystyczno-odzieżowym, ale także biznesowym. Działo się to w latach dziewięćdziesiątych, kiedy stan i jakość manekinów, które widniały na witrynach sklepowych był naprawdę nieciekawy.

Postanowili więc działać i sprowadzać manekiny z zagranicy. Wysokiej jakości, produkowane z najlepszych materiałów. Pomysł okazał się sukcesem, do Manekin Star zaczęły zgłaszać się coraz większe firmy zainteresowane profesjonalnym wyposażeniem sklepów. Tak zaczął się powolny, ale systematyczny marsz w górę na drabinie biznesu.

Z czasem Manekin Star zdecydował się na produkcję własnych manekinów. Inwestycja w nowoczesny park maszynowy zwróciła się w zawrotnym tempie. Młodzi projektanci zajęli się tworzeniem niekonwencjonalnych manekinów, które stanowiły nie tyle wyposażenie sklepowe, co elementem przedstawień teatralnych oraz wystaw.

Co przyniesie przyszłość – zobaczymy. Pojawiają się pierwsze próby rozszerzenia asortymentu na regały sklepowe oraz lady recepcyjne. O wszelkich nowościach będziemy informować na bieżąco.

Copyright © 2011 Manekin Star | Profesjonalne manekiny krawieckie, wystawowe oraz jubilerskie.